Ринок пропонує стандартні компресори, але багато компресорів виготовляються на основі проекту - спеціально для потреб клієнтів щодо тиску на вході та виході та швидкості потоку. Ці фактори мають значний вплив на ціну.

Типи компресорів

Існує три основних типи компресорів для водню:

- поршневий компресор 

  + широко використовується, порівняно дешевий - використовуйте версію без масла, щоб запобігти забрудненню воднем - (при контакті з воднем рідке масло стає густим - гідрогенізується)

   - потрібна частіша заміна зношуваних деталей
 

- діафрагмовий компресор

   + всі моделі виключають забруднення воднем

   + довший час роботи, менше обслуговування в порівнянні з поршневими компресорами

   - як правило, мають менші швидкості потоку

 

- електрохімічний компресор

    + ефективний і тихий

    - дорогий

 

Технічне обслуговування різниться між типами компресора та виробником та є важливим аспектом, який слід враховувати для TOC, деякі виробники пропонують навчання з обслуговування як частину процесу введення в експлуатацію Виробники часто неохоче дають детальну інформацію про це – обов’язково отримайте конкретні відповіді і переконайтеся, що ви ретельно зрозуміли будь-які додаткові вимоги і зусилля, необхідні для досягнення очікуваного терміну служби


Інші речі, які слід пам’ятати: 

Те, чи замовляєте ви компресор із системою керування чи без неї, має значний вплив на ціну. Перевірити сумісність матеріалу з воднем. Деякі компресори мають рейтинг Ex, оскільки вони створюють потенційно вибухонебезпечну атмосферу і тому не можуть бути розміщені поблизу електролізерів. Швидкість потоку падає зі зменшенням тиску на вході, напр. коли компресор живиться від виснажуючого бака.