Водень у промисловості - Водневі котли, Водневі генератори, електролізери.

Водневі генератори - це пристрої для використання водню з певною продуктивністю використовуючи електроенергію. Водневий генератор це вдосконалений електролізер, часто повністю автоматизований, для його роботи потрібна чиста вода та електроенергія. Використовуються для виробництва водню на великих спалювальних установках в енергетиці та  металургії  на малих підприємствах як інструмент -  зварювальний/ріжучий  пристрій та для полірування пластмасових поверхонь.

Зараз,  все частіше зустрічається використання в транспорті HHO генераторів а саме  в автомобілях,  для кращого спалювання дизпалива та бензину.

Газ Брауна (HHO/hydrogen)  змішують з іншими видами палива для згоряння. Каталітичне горіння HHO газу використовуються для повного спалювання палива в процесі згоряння, завдяки чому теплова ємність камери згоряння  суттєво покращується, а також викиди пилу, діоксиду сірки, оксидів азоту, діоксинів та інших забруднювачів  зменшуються. Такий захід може заощадити 10%-30% споживання палива без вторинного забруднення.

 

Водень та кисень змішуються з іншими видами палива. Використання газоподібного водню в процесі згоряння є каталізатором що згорає в процесі горіння.  (Пояснення -Характеристика каталізу,  реакція сухого окису вуглецю с киснем йде повільно. Коли  в газі міститься  водень, відбувається пришвидшена гетерогенна реакція. Спалювання водню і кисню  в закисленому водні є  типовим процесом розгалуженої ланцюгової реакції; При утворенні молекули води ми отримаємо 2ві нові активні речовини (H) з каталітичними характеристиками), а також подальша допомога в  згорянні іншого палива, водень - допомагає паливу згорати  більш  повною мірою, робить вищою температуру горіння полум'я, допомогає у згоранні  чадного газу CO, водню H2, аміаку NH3 і амонію NH4,  сірководню H2S, -  повністю повне згоряння. Це зіграло незмірну роль у енергозбереженні, скороченні викидів та очищенні навколишнього середовища, ефективно зменшивши пил, оксиди сірки, оксиди азоту, діоксини та інші забруднюючі речовини більш ніж на 60% та ефективно зменшивши викиди забруднювачів в атмосферне повітря від спалювання  вугілля, газу, мазутних котлів та печів.

 

Практично киснево-водневий генератор і його полум'я  може замінити LPG, Пропан, Ацетилен,  Природний газ (суміш метан/пропан/бутан) чи рідке паливо при низькій ціні на електроенергію.

 

По підключенню до електричної лінії  водневі генератори бувають 1 фазні - до 5 квт - такої енергії вистарчає  для  HHO зварювального апарату, а малої потужності, до 400 ват HHO генератори часто використовуються у ювелірній справі, більш потужні 3 фазні,  до 30 квт на фазу використовуються уже як в металугргії так і в енергетиці  а заданої потужності електролізери для виробництва водню - проектуються окремо.  Максимальна потужність промислового електролізера зараз сягає 100 мВт.

 

Безпечний і надійний.  HHO газ виробляється шляхом електролізу води і використовується негайно той об'єм який виробляється. Працює за Нормальних Умов без великих мас для зберігання,  тому у порівнянні з іншими технологіями відносно безпечний.

 

Для безкоштовної енергетичної консультації та розміщення заказу на  HHO генератор умов поставки,  оплати,  монтажу, гарантійного і післягарантійного обслуговування  звертайтесь до Нас  http://hho.org.ua/index.php/about