Цілу планету  накрила хвиля коронавірусної інфекції. Кількість хворих з кожним днем ​​тільки зростає. І головна проблема полягає в тому, що хворим життєво необхідна респіраторна підтримка, спрямована на забезпечення вентиляції легенів, коли дихати самостійно важко або взагалі неможливо. Тому така підтримка - це невід'ємна частина терапії, без якої розраховувати на успішний результат практично неможливо.

Розвиток гіпоксії сильно ускладнює стан пацієнта і його життя опиняється під загрозою. Тому без використання такого спеціального приладу як кисневий концентратор, просто не обійтися. А в зв'язку з їх нестачею в умовах пандемії багато хто просто не знають, що можна купити кисневий концентратор додому. Концентратор ви можете купити у нас в інтернет-магазині сайту hho.org.ua У нас представлені домашні кисневі концентратори. Вас порадує вигідна ціна, 100% гарантія якості, а також швидка доставка.

Генератор (концентратор) кисню - пристрій  для організації роботи автономного киснепроводу з певною продуктивністю. Концентрований кисень (40-98%) добувається з навколишньої атмосфери (вміст кисню в повітрі 20%) методом мембранного або адсорбційного прокачування повітря.

Як працює кисневий концентратор?

- Спочатку відбувається проникнення повітря в спеціальний резервуар, де безпосередньо здійснюється фільтрація від різного роду бактерій і пилу. (в простих концентраторах стоїть антибактеріальна мембрана та pm2.5 фільтр)

- Слідом за цим газова суміш утворюється в молекулярному ситі (в якості основи виступає цеоліт). Під високою температурою цеоліт починає стискати гази (практично азот), за винятком кисню. Кисню він не в силах чинити опір - проникнення кисню через фільтр відбувається приблизно, аналогічно проникненню води через ківш з отвором.
- Потім очищений кисень надходить в накопичувач з водяною парою.
- Далі уже зконцентрований кисень може  підігріватись до необхідних температурних значень і подається  в дихальні шляхи.Навіщо потрібен кисневий концентратор?


Про користь кисневої терапії знає весь світ. А для її проведення без даного приладу ніяк не обійтися. Його головне призначення - лікувати патології дихальної системи, а саме:

- легеневу гіпертензію.

- Хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ)

- Захворювання бронхів, зокрема астму.

- Муковісцидоз.

- Гіпоксія на великій висоті: набряк легенів на великій висоті, гострі гірські хвороби, хронічні гірські хвороби, кома на великій висоті, гіпоксія на великій висоті і так далі.

- Недостатню роботу серця.

Кисневий концентратор для дому - це відмінна, а головне абсолютно безпечна альтернатива кисневим балонам, раніше застосовуваним під час діагностування обструктивних захворювань легенів. На даний момент такі пристрої використовуються повсюдно і рекомендовані фахівцями для застосування в домашніх умовах як якісна підтримуюча терапія. Кисневі концентратори будуть корисні людям, які проживають в мегаполісах і спостерігають у себе симптоматику гіпоксії. А є певна категорія людей, яким в обов'язковому порядку потрібно терапія киснем. Йдеться про людей в зрілому віці; спортсменів, а також тих, хто стежить за фігурою; які страждають від надмірної виги; вагітних; курців. У певних ситуаціях оксигенотерапію призначають навіть дітям. Щоб організм дитини своєчасно і при цьому правильно розвивався, потрібне велике надходження кисню. А якщо спостерігається недолік, то дитина починає часто хворіти, у неї знижується успішність, і імунна система слабшає.

 

 Для продажу пропонуємо найпростішу якісну і не дорогу  модель кисневого концентратора для дому: COX-015  (1-6л)

Модель: COX-015

Номінальна напруга: AC110V/ 220V 50-60Hz

Метод отримання кисню: PSA молекулярне сито

Вхідна потужність: 105 Вт

Інгаляція: Тип гарнітури, трубка для носу

Шум при роботі: ≤ 48 дБ

Вміст Кисню в дихальній суміші: 30% -90%

Розміри виробу: 302 × 168 × 325 мм

Вага: 5,2 кг

Аніони кисню: ≥ 6 млн частинок/см³

Керування дисплеєм: світлодіодний дисплей таймера, інтелектуальне керування чіпом

ЦІНА 13450 грн (на складі)